Londyn - obóz taneczno-językowy

Niesamowity Londyn, piaszczyste plaże, wysokie, zielone palmy, zapierające dech w piersiach widoki.

Historia, kultura, zabawa i oczywiście wszechobecny język angielski. Dodatkowo mega pozytywne warsztaty taneczne - w języku angielskim prowadzone przez doświadczonego instruktora, który brał udział w Got to Dance.

Czy coś jeszcze? Jasne kulinarne warsztaty, gry terenowe, dużo dobrej zabawy. Masz ochotę przeżyć to wszystko razem z nami? Zapraszamy!

 

Wyjazd z Krakowa w przed południem.Nocny przejazd przez Niemcy, Holandię Belgię w kierunku Francji.

dzien2

W godzinach porannych przeprawa Eurotunelem z Calais do Folkestone. Przejazd do Londynu. „Hop on - Hop off" - Zwiedzanie Lodnynu z pokładu Angielskiego Autobusu. Przejazd koło 34 największych londyńskich atrakcji: m.in.: Piccadilly Circus, Ko l umna Nelsona, Trafalgar Square, Ritz Hotel, Hyde Park, Buckingham Palace, Westminster Abbey, 10 Downing Street, Covent Garden, St. Paul's Cathedral, Tate Modern, Tower of London oraz wiele innych. Rock 'N' Roll Walk. Obiadokolacja. Przejazd do Gillingham . Zakwaterowanie. Nocleg.

dzien3

Śniadanie. Przjeazd do Lodnynu. Rejs statkiem po Tamizie. Wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madam Tussaud. Wizyta w na Stadionie Wembley. Zakupy naOxford Street. Powrót do Gillingham. Kulinarne warsztaty: dzien4Być jak Jamie Olivier". Nocleg.

Śniadanie. Przejazd do Penzance w Kornwalii. Po drodze zwiedzanie Kamiennych Kręgów Stonehenge. Warsztaty taneczne. Obiadokolacja. Nocleg.

 

Cena zawiera:

Nocleg schroniska młodzieżowe
w Anglii i Kornwalii.
Wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja) Ubezpieczenie (KL, NNW, BP)
Opiekę pilota/przewodnika
Bilety wstępów do wybranych obiektów Bogaty program turystyczny
Warsztaty językowe
Warsztaty taneczne
Warsztaty kulinarne

(funty przeznaczone na bilety
wstępów i komunikację miejską)

dzien5-7Tintagel -ruiny legendarnego zamku z XII wieku, wznoszącego się na klifach Północnej Kornwalii, które uznawane są (ze względu na uwarunkowania historyczne) za jedno z najbardziej „dramatycznych" wybrzeży Wielkiej Brytanii
Lizard - najbardziej wysunięty na południe punkt Wielkiej Brytanii, ze wspaniałym pej zażem, przepiękną zatoką Kynance i rzadkimi okazami fauny i flory
Eden Project -jeden z największych ogrodów botanicznych świata Land's End - najdalej wysunięty na zachód punkt Wielkiej Brytanii Newquay - brytyjska stolica windsurfingu
St Michael's Mount - wyspa pływowa w zatoce Mount's Bay. Połączona ze stałym lądem drogą o długości 366 m możliwą do pokonania podczas odpływu Codziennie też będą się odbywały warsztaty językowe w formie gier, zabaw, praktycznych projektów oraz fantastyczne warsztaty taneczne, prowadzone przez doświadczonego i wybitnego tancerza*.

*Olek „Jamaican Polish" Olech to tancerz bardzo mocno zakorzeniony w swojej kulturze. Cechuje go to że, będąc w akcji, zawsze w pełni uwalnia swoje emocje. Szkolił się on u najlepszych graczy w Polsce i na świecie: Laure Courtellemont, Kwame Osei (Big Wave), Audrey Bosc, Gabriel Francisco, Guillaume Lorentz, Camron One-shot, Fatou Tera, ucząc się od nich takich stylów jak: hip-hop, dancehall,breakdance, afro, krumping, czy ragga jam. To on będzie z nami podczas naszego wyjazdu. Na pewno porwie nas wszystkich do niesamowitego tańca. Nawet jeśli nigdy nie tańczyliśmy prawdopodobnie po warsztatach z Olkiem będzie to jedna z naszych pasji.

Śdzien8niadanie. Przejazd na plażę w Penzance. Warsztaty taneczne. Wyjazd w kierunku Gillingham. Przyjazd do schroniska. Obiadokolacja. Nocleg.

dzien9Śniadanie. Warsztaty kulinarne. Wyjazd w kierunku Folkestone. Przeprawa Eurotunelem do Calais. Noc ny przejazd przez Holandię i Belgię w kierunku Niemiec .

dzien10 Przyjazd do Polski w godzinach porannych. Powrót do Krakowa około godziny 14.00

 

 

 

Więcej informacji
w sekretariacie szkoły:

Leader School Wieliczka
tel.12 307 00 50
kom. 502 234 849

Dokumenty dla uczestników:
1. Umowa o świadczenie usług turystycznych >pobierz<

2. Regulamin >pobierz<

3. Karta kwalifikacyjna >pobierz<

4. Upoważnienie do podawania leków >pobierz<

5. Upoważnienie do odwiedzin/odbioru dziecka >pobierz<